Hidhen të gjitha poshtë, Princeshë Diana e dashuronte Charles
Ndryshe nga ajo që të gjithë dinë, që princeshë Diana nuk ishte e dashuruar me Princin Charles një peson ka trazuar ujërat.

Ish trajnieria e Princeshë Diana-s, Jenni Rivett, vedosi t’i tregojë botës se Lady Diana ishte shumë e dashuruar me Princin Charles dhe se s’deshi në asnjë moment të divorcohej prej tij. Ok...

Rivett tha se “nëse do të mund të zgjidhte, Lady Diana do të kishte qëndruar dhe do të ishte përpjekur për një martesë të lumtur. Ajo e dashuronte Charles.”

“Ajo u martua për arsyet e duhura,” thotë Rivett. “U martua e dashuruar. Ajo s’kërkoi asnjë nga gjërat që ndodhën.

Thjesht ashtu ndodhi. Ajo s’donte as të ndahej, as të divorcohej.
Shtuar më 07/09/2018, ora 21:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori