Haradinaj tregon kur do të niset në Hagë
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka folur për ftesën që i është bërë nga Gjykata Speciale.

Ai në T7 ka deklaruar se ditë më parë, ka filluar komunikimin me dhomat e specializuara.

"Disa ditë më përpara ka fillu komunikimi me dhomat e posaçme dhe i kam prit zyrtarët e tyre këtu", ka treguar Haradinaj.

Ramush Haradinaj ka treguar se gjatë ditës së nesërme do të niset për në Hagë.
Shtuar më 22/07/2019, ora 21:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori