E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
Haiti, tjeter termet ne Port au Princ
Albeu.com
Nje tjeter termet eshte regjistruar sot ne Port au Prince, pas shume lekundjeve sizmike qe u verifikuan diten e djeshme. Lajmin e bejne te ditur mediat nderkombetare, te cilat nuk flasin per viktima dhe deme materiale. Nderkohe, ka marre forme plani i qeverise dhe OKB-se per sistemimin e te pastreheve.

Parashikohet qe ne fazen e pare te ndertohen disa kampe te pajisur me tenda, ndersa ne te dyten ndermarrje te ndryshme private do te ndertojne apartamente me ndihmen e vete te pastreheve. (tch)
Shtuar më 22/01/2010, ora 17:18
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori