Grushte, shkelma dhe kapje flokësh: Gjimnazistet lenë nam në mes të rrugës (VIDEO)

Pëlqej
Dy gjimnazistë janë bërë lajm në të gjithë Turqinë sot në mesditë pas një sherri të pazakontë mes tyre.

Ato janë kapur prej flokësh pasi dolën nga oborri i shkollës duke mos lejuar askënd që t'i ndante, raporton Albeu.com.

Nuk dihen shkaqet e sherrit që është bërë publik tashmë në të gjithë vendin, ndërsa pasi u ndanë vajzat vijuan të shajnë njëra-tjetrën. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori