Grupi Peugeot-Citroen terheq 97 mije makina
Albeu.com
Pothuajse 100 mijë pronarë të Peugeot 107S dhe Citroen C1S do të thirren për kontrolle si një masë paraprake nga grupi automobilistik Psa Peugeot Citroen. Gjithsej do të përfshihen 97 mijë automjete.
Në një deklaratë, kompania ka theksuar se klientët do të njoftohen me postë.
Shtuar më 01/02/2010, ora 15:46
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori