Gruaja vdes tragjikisht në telat e korentit pasi e kapi mat gruaja e të dashurit (VIDEO)

Disa pamje të rënda janë publikuar së fundmi dhe tregojnë një grua të varur në telat e energjisë elektrike, pasi kërceu nga një dritare.

Gruaja e veshur vetëm në të brendshme, besohet të jetë hedhur gabimisht, pasi gruaja e të dashurit u kthye më herët se ç’duhej në shtëpi.

Videoja mendohet të jetë filmuar në Kinë dhe tregon një turmë njerëzish që filmojnë skenën e çuditshme.

Gruajatelat e korrentit besohet të ketë vdekur për shkak të kontaktit me energjinë. /albeu.com/Shtuar më 03/07/2017, ora 21:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori