Gruaja sulmohet nga një qen i egër policie (VIDEO)
Një grua nga Minesota u sulmua nga një qen i egër policie ndërsa ishte duke ecur në qytet.

Gruaja fatmirësisht shpëtoi pa dëmtime të rënda ndërsa policin që mbante qenin e hodhi në gjyq për moskujdesje, përcjell albeu.com.

Oficeri i policisë së Shën Palit, Thaddeus P Schmidt, po ecte me qenin Gabe më 23 shtator, kur qeni iu hodh me forcë zonjës Desire.

Pamjet e tmerrshme u bënë virale dhe shumë ndjekës të rrjeteve sociale dënuan policin për mosvëmendje.


Shtuar më 08/12/2017, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori