Gruaja këput këmbën në një aksident të tmerrshëm në ashensor (VIDEO)
Një grua në Kinë thuhet se ka humbur këmbën e saj pasi iu bllokua nga dyert e një ashensori që po mbyllej.

Pamjet tregojnë një grua me flokë të shkurtra duke parë telefonin e saj duke hyrë në ashensor. Ajo u afrua dhe ra në dysheme, përcjell albeu.com

Këmba e saj ngeci jashtë ndërsa dera e ashensorit papritmas u mbyll.

Është konfirmuar se incidenti ndodhi më 21 qershor 2017, por vetëm pamjet janë publikuar kohët e fundit. /albeu.com/

Shtuar më 02/01/2018, ora 15:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori