Gruaja kap gjaprin duke i ngrënë vezët në kuzhinë, pamje tronditëse (VIDEO)
Ky është momenti i tmerrshëm kur një çift futet në kuzhinë dhe zbulon një gjarpër duke ngrënë vezët brenda në shportë.

Laura Neff dhe i shoqi e filmuan këtë moment dhe e publikuan atë më pas në YouTube.

Laura thotë se gjarpri nuk është helmues dhe ushqehet kryesisht me minj.
Shtuar më 14/07/2018, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori