Gruaja çon telefonin për ta rregulluar, punonjësi ia merr fotot intime (FOTO LAJM)

Një grua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka denoncuar një rast skandaloz në një dyqan Apple.

Gloria Fuentes dërgoi telefonin e saj për riparim, por pasi punonjësi i dyqanit e mori atë në dorëzim ra në gjurmët e fotove erotike të gruas.

Ai i kaloi fotottelefonin e tij dhe kjo e acaroi gruan e cila e ndau historinë në internet, duket bërë thirrje për kujdes.

Gruaja shkruan se fotot ishin për burrin e saj, por ranë në duart e teknikut.
Shtuar më 13/11/2019, ora 20:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori