Gruaja alarmon qytetin anglez, levizte me armë në qytet
Në Grimsby të Anglisë një grua ka alarmuar banorët dhe policinë pasi është parë në rrugët e qytetit të lëvizë me armë në duar.

Policia ka arritur të arrestojë gruan për të cilën janë angazhuar forca të shumta sigurie, madje në aksionin për arrestimin e saj është përfshirë dhe një avion.

Mësohet se gruaja nuk ka bërë qëndresë ndaj policisë në momentin e arrestimit./albeu.com/
Shtuar më 08/10/2016, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori