Gruaja 24 vjet më e madhe, Presidenti francez më i dashuruar se kurrë (FOTO LAJM)

Presidenti i Francës Emmanuel Macron dhe bashkëshortja e tij Brigitte së fundmi kanë mahnitur me fotot nga kryeqyteti indian, Nju Delhi duke shijuar një vizitë romantike në "monumentin e dashurisë" të Indisë.

Brigitte, 64 vjeç, mund të shihet në krah të burrit të saj 40-vjeçar, duke qëndruar para Taj Mahalit më të dashuruar se kurrë, përcjell albeu.com

Macron tha se Taj Mahal, i ndërtuar nga Perandori Shah Jahan, "thotë shumë për shpirtin njerëzor, dhimbje të mëdha, një qytetërim që është përhapur nga India në Mongoli, nga Kina në Turqi". /albeu.com/

Shtuar më 13/03/2018, ora 14:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori