Greqi, prifti rrëmben një biznesmen
Në ishullin e Kretës në Greqi një prift 37 vjeç mori peng për disa ore një biznesmen 52-vjeçar. Biznesmeni i materialeve të ndertimit u mor peng nga prifti dhe vëllai i tij për motive ende të panjohura.

Pasi prifti e ka pyetur për emrin 57-vjeçarin e ka kërcënuar me armë dhe i ka thënë që të futet në bagazhin e tij, ku nuk ka hezituar të qëllojë me kallashnikov në ajër, por pa e lënduar biznesmenin.

Ende nuk dihen motivet e kësaj ngjarjeje të pazakontë, ndërkohë që policia është vënë në kërkim të priftit dhe po heton për zbardhjen e rrethanave.
Shtuar më 21/09/2010, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori