Google, doodle për ardhjen e vjeshtës
Google ka vendosur ti dedikojë ditës së parë të vjeshtës, 23 shtatorit, një doodle të animuar. Ekuinoksi i vjeshtës është prezantuar me gjethet e kuqërremta të vjeshtës dhe shkronjat klasike të logos Mountain view.

Duke klikuar mbi logo hapet lajmi mbi ekuinoksin. Vjeshta mbaron në 21 dhjetor për ti lënë vend dimrit. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 13:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori