Gjendet trupi i pajetë i një vajze brenda një valixheje të braktisur
Pas ngjarjes së tmerrshme në Peru, ku u aksidentua një autobus dhe vdiqën 52 persona, një tjetër është zbuluar nga policia.
Në zonën e njohur si “Kthesa e Djallit”, ku u aksidentua autobusi më 2 janar u gjend edhe një valixhe. Policët u tmerruan kur brenda valixhes gjetëm trupin e pajetë të një gruaje.

Nuk dihet nëse kjo ndodhi makabër është e lidhur me fatkeqësinë fatale të autobusit por hetimi nga ana e policisë vazhdon. Sipas mediave lokale, trupi mund të jetë i një vajze të re që mbante veshur një palë xhinse dhe atlete./albeu.com/
Shtuar më 08/01/2018, ora 20:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori