Gjendet foshnja 1 muajshe në dysheme, babai vdekur nga mbidoza ndërsa mamaja pa ndjenja
Një fotografi e një policje e cila në krahët e saj mban një vogëlueshe e cila u gjet në dysheme ndërkohe që prindërit e saj ishin përdorues të substancave narkotike është bërë hit në internet.

Babai i vogëlushës u gjet i vdekur për shkak të mbidozës, ndërsa mamaja ishte pa ndjenja.

Michelle Burton ka marrë vajzën në krahë dhe është kujdesur për të.

“Si një nënë që jam, nuk mund të mos e merrja në krah e ta qetësoja. Uroj që ajo e ka së paku një prind të gjallë dhe të ketë jetë të mirë”, ka shtuar ajo./albeu.com/
Shtuar më 04/09/2016, ora 10:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori