Gjendet e vdekur më makinë politikania gjermane
Pëlqej
Një grua ka zbuluar rastësisht tri kufoma brenda një automjeti tip BMW në Eislingen të Gjermanisë, shkruan “Bild”.

Sipas policisë, ata kishin vdekur përmes përdorimit të dhunës, ndërsa sipas medias gjermaneBild” arsyeja e vdekjes lidhet me tradhti bashkëshortore.

Gruaja Cornelia Jehle (56), një politikane e partisë së djathtë gjermane FDP nga Eislingen, i dashuri i saj Yannik P. (26) dhe burri i saj Markus Jehle (56) janë tre viktimat në fjalë.

Të tre ishin punëtorë në komunë.

Policia po heton nëse burri ka vrarë njëherë gruan dhe të dashurin e saj, dhe më pas ka kryer vetëvrasje. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2017, ora 19:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori