Gjenden të vdekura nënë e bijë
Britani- Një grua dhe vajza e saj 5 vjeçe, janë gjeturvdekura poshtë disa shkëmbinjëve në zonën e Beachy Head. Sipas mediave britanike mësohet se vogëlushja ishte me aftësi të kufizuara.

Policia konfirmoi vdekjen e tyre këtë mëngjes dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Në fillim është gjetur kufoma e fëmijës dhe më pas trupi i nënës së saj.

Nuk dihen ende shkaqet ë kësaj ngjarje, po një javë më parë në të njëjtën zonë janë gjetur tre trupa të vdekur. Policia se ngjarjet nuk janë të lidhura me njëra -tjetrën.
Shtuar më 18/06/2018, ora 21:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori