Gjenden të vdekur të vende të ndryshme, 4 anëtarët e së njëjtës familje (FOTO LAJM)

Katër anëtarët e një familjeje në Britaninë e Madhe janë gjetur të vdekur në dy lokacione të ndryshme.

Trupat e babait dhe dy djemve u gjetën të vdekur në plazhin e Eastbourne para se mamaja të gjendej e vrarë me thikë rreth 130 km larg, në kryeqytetin britanik të Londrës.

Një zëdhënës i policisë tha se “pritet të bëhen identifikimet zyrtare të viktimave, por policia beson se janë familjarë të gruas së vrarë.”

Deri më tani nuk ka të arrestuar lidhur me vdekjet e mistershme dhe zyrtarë të policisë thanë se për momentin nuk as ka persona të shpallur në kërkim lidhur me ngjarjet.

Të afërmit janë informuar për ngjarjen e rëndë, ndërsa autopsia e viktimave nuk është kryer ende. /albeu.com/Shtuar më 07/03/2018, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori