Gjen në kopësht gjarpërin me dy koka (VIDEO)
Pëlqej
Problemi i dyfishtë... Një banorë në shtetin amerikan të Virxhinias mori një surprizë kur zbuloi një gjapër me dy koka në kopshtin e shtëpisë së tij.

Por gjapëri me dy koka nuk ishte agresiv.

Këto lloja zvarranikësh janë të rraldhe dhe nuk mbijetojnë shumë.

Ndaj po shpresohet gjetja e një shtëpie të re për gjapërin.
Shtuar më 23/09/2018, ora 21:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori