Gazetat: Obama ka tradhetuar Michelle
Albeu.com
Barack Obama spekulohet se ka tradhëtuar bashkëshorten e tijMichelle me 35 vjeçaren Vera Baker, ish-bashkëpunëtore e presidentit amerikan gjatë fushatës elektorale që në 2004 e çoi atë në senat.
Sipas tabloidit amerikan “The National Enquirer” ka prova të cilat e faktojnë këtë tradhëti. Ka një pjesë filmike që provon praninë e njëkohshme të Obamës dhe Basker në një hotel në Uashington. Edhe në të kaluarën gruaja ka hedhur poshtë çdo fjalë.

Sipas “Enquireer” ekziston edhe një çmim prej 1 milion dollarësh, e vënë në dispozicion nga kundërshtarët e Obamës, për cilindo që mund të japë prova për një lidhje mes tyre.
Shtuar më 02/05/2010, ora 00:09
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori