Gazetares i bie të fikët në konferencën e Barak Obamës (VIDEO)
Një gazetare ka humbur papritur ndenjat në konferencën e fundit të mbajtur për shtyp për këtë vit të President të SHBA-ve Barack Obama.

Presidenti Obama ndërpreu fjalimin e tij për disa momente, deri sa gazetares iu ofrua ndihma parë mjekësore.

Në ato momente, Obama urdhëroi edhe mjekun e tij personal që ta ndihmonte dhe ta shoqëronte për në dhomën tjetër, ndërkohë që vazhdoi mbledhjen e fundit si presidenti i SHBA-ve me gazetarët në prag të fundvitit. /albeu.com/

Shtuar më 18/12/2016, ora 09:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori