Gardiania përdhunon për tetë vite të burgosurin
Pëlqej
Historia e të burgosurit William Cordoba në një burg të sigurisë së lartë në Kaliforni është temë ditë në shumë mediat botërore.

Ai ka rrëfyer se që prej vitit 2010">2010 është një skllav seksi i një prej gardianeve të këtij. burgu

"Ishte viti 2010">2010 kur ajo m'u afrua kur po merresha me rregullimin e një kompjuteri. E mori tastierën dhe më tha të ndihmoj unë duke më ngacmuar seksualisht. Tre ditë më vonë erdhi sërish dhe i kishte ndërruar bravën qëlisë sime"., - tregon i burgosuri, përcjell Albeu.com.

Pas kësaj dëshmie, gjykata vendosi që të dëmshpërblehet me 65 000 dollar.

Ai ka një dënim me burg të përjetshëm për vrasje gjatë një grabitjeje. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori