“Gafat” më të mëdha në veshjet e presidentëve amerikanë (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Presidenti amerikan Barack Obama ka marrë kritika negative për ngjyën e hapur të kostumit që kishte veshur gjatë një konference shtypi në Shtëpinë e Bardhë.

‘Garderoba ime është e thjeshtë dhe se nuk kam kohë të mendoj se çfarë të vesh apo të ha, më duhet të mendoj për vendime më të rëndësishme se kaq’ ka thënë në një intervistë për Vanity Fair, Obama.

Por veshja e tij, nuk është veshja më e keqe e veshur nga një president amerikan. Në galerinë e fotove më lartë mund të shikoni “gafat” më të mëdha në veshjet e presidentëve amerikanë. /albeu.com/

Shtuar më 30/08/2014, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori