Gafa e postës britanike, dërgon pasaporta në vend të shampove
Një 46 vjeçare angleze ka ngelur e habitur nga surpriza që ka marrë prej postës së saj.

Vajza kishte porositur shampo nga një dyqan online por në momentin që ka marrë shampot , ajo ka gjetur brenda kutisë 20 pasaporta amerikane.

Mësohet se DHL, e cila kishte ndërruar etiketat ka ngatërruar postën duke i dërguar Nicole Mitchell dokumente konfidenciale. Pasaportat kishin si destinacion njësinë 'OYP' në Ambasadën Amerikane në Londër.

Menjëhëre Mitchell ka lajmëruar policinë, dhe një punonjës i ambasadës amerikanë ka arritur në shtëpinë e saj në veriperëndim të Londrës dhe ka marrë pasaportat amerikane. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 21:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori