Futet në kasafortën e armëve në një dyqan, shokët e mbyllin brenda dhe... (VIDEO)
Një ngjarje e pazakontë është shënuar në SHBA, ku një person është futur në një kasafortë armësh në një dyqan dhe shokët e tij e kanë mbyllur brenda me shaka.

Por ata nuk kanë ditur më pas që ta nxirrnin jashtë. Në këtë situatë ata kanë njoftuar personelin por edhe ata nuk kanë ditur që ta hapin kasafortën.

Më pas kanë njoftua policinë të cilët kanë ardhur dhe e kanë shpëtuar.
Shtuar më 01/10/2018, ora 17:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori