Fundoset varka në Bahamas, 11 viktima
Të paktën 11 persona kanë humbur jetën pasi varka me të cilën po udhëtonin 28 persona u fundos në ishullin Hawksbill në Bahamas ndërsa katër nga personat që ndodheshin në varkë ia dolën të dilnin në breg.

Forca të ndihmës së shpejtë dhe helikopterë të cilën u ndodhën në vendngjarje bënë të mundur rekuperimin e 11 trupave të pajetë, mes tyre edhe fëmijë. Ndërsa vazhdojnë kërkimet për gjetjen e të humburve. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2012, ora 19:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori