E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
Frikë në ajër, avioni bën ulje të detyrueshme në Milano
Një avion i kompanisë loë cost EeasyJet i nisur nga ishulli Kefalonia i detit Jon për në Londër ka bërë uljedetyrueshme në aeroportin e Malpensas në Milano, raporton Albeu.com.

Mediat italiane bëjnë me dije se ngjarja ndodhi dje në mbrëmje por është bërë publike vetëm gjatë ditës së sotme.

Pilotët dhe stafi ndihmës nuhatën tym në kabinë duke bërë që të ulnin avionin urgjentisht në Milano.

Deri më tani nuk dihet shkaku i këtioj defekti, megjithatë për fat të mirë askush nuk pasagjerët nuk u lëndua. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 13:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori