Frika nga fundi i botës (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ata thonë se kjo gjë nuk do të ndodhë, të paktën jo të premten, por në rast se profecia Maya mund do të ndodhe
shkencëtarët kanë paralajmëruar një katastrofë për njerëzimin.

Astrofizikanti Jocelyn Bell Burnell beson se nëse botës i ka ardhur fundi, ajo do të goditet nga një komete. Ndërsa ata që e besojnë tek kjo profeci kanë prenotuar një dhomë në fshatin Bugarash në Francë, që sipas atyre që mbrojnë teorinë e fundit të botës, është i vetmi vend që do t’i shpëtojë apokalipsit. Dhomat e hoteleve në fshat janë zënë prej kohësh dhe ata që nuk kanë mundur të prenotojnë kanë blerë çantën e sigurisë me mjete të ndihmës së parë mjekësore. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2012, ora 17:16
kiki kiki
e Premte 21 Dhjetor 2012, Ora 16:19
A jeni budall jua paaaaaaaaaaa vetem Allahu mundet ta fundos boten dhe ta ngrit ne kembe jurse gjerat e tjera jan vetem llafe
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit