Frika nga fundi i botës (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Ata thonë se kjo gjë nuk do të ndodhë, të paktën jo të premten, por në rast se profecia Maya mund do të ndodhe
shkencëtarët kanë paralajmëruar një katastrofë për njerëzimin.

Astrofizikanti Jocelyn Bell Burnell beson se nëse botës i ka ardhur fundi, ajo do të goditet nga një komete. Ndërsa ata që e besojnë tek kjo profeci kanë prenotuar një dhomë në fshatin Bugarash në Francë, që sipas atyre që mbrojnë teorinë e fundit të botës, është i vetmi vend që do t’i shpëtojë apokalipsit. Dhomat e hoteleve në fshat janë zënë prej kohësh dhe ata që nuk kanë mundur të prenotojnë kanë blerë çantën e sigurisë me mjete të ndihmës së parë mjekësore. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2012, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori