Franca pret divorcin e ciftit Sarkozy
Albeu.com
24 Heures titullonte "Franca gjuan Cecilia Sarkozy ne Gjeneve", duke iu referuar ne brendesi qe zonja Sarkozy tre jave me pare ishte strehuar ne nje brigjet e liqenit Lemano, e mbrojtur nga truprojet.Shtypi zvicerian hedh zera te rinj per nje divorc te mundshem mes presidentit francez Nicolas Sarkozy e bashkeshortes Cecilia. 24 Heures titullonte "Franca gjuan Cecilia Sarkozy ne Gjeneve", duke iu referuar ne brendesi qe zonja Sarkozy tre jave me pare ishte strehuar ne nje brigjet e liqenit Lemano, e mbrojtur nga truprojet.

Sipas ‘La Tribune de Geneve’, ne fakt Cecilia Sarkozy kaloi dy nate ne nej hotel teper luksoz ne Gjeneve, ndoshta ne shoqerine e nje te dasiuri. E perditshmja kishte publikuar dhe kostot e ketij qendrimi qe llogaritet rreth 1.090 deri ne 3.130 euro.

Zhdukjet misteriose te Cecilias ne krah te te shoqit, e fundit ishte gjate udhetimit te bashkeshortit ne Bullgari, dhe nje ndarje e mundshme mes te dyve, tashme 'jane shtruar si buka e perdtishme' ne te gjitha gazetat francese. Hermesnews
Shtuar më 16/10/2007, ora 15:37
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori