Fotografi i Obamas tregon ditën e tij të preferuar me Presidentin (FOTO LAJM)

Fotografi zyrtar i Presidentit Obama ka ndarë me publikun ditën e tij të preferuar bashkë me shefin.

Presidenti Obama duke luajtur në dëborë me vajzat e tij Malia dhe Sasha në shkurt të vitit 2010, skena e lumtur është një nga fotografitë e preferuara të fotografit të Shtëpisë së Bardhë, Pete Souza të marrë gjatë shërbimit të tij tetë vjeçar me Presidentin dhe Familjen e Parë .

Ndërkohë, fotografitë e mrekullueshme të realizuara nga fotografi Souza gjatë mandatit të Obamas në Shtëpinë e Bardhë janë shpërndarë në mënyrë masive në rrjet falë edhe listës “best of” që ai krijon çdo vit. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2017, ora 19:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori