E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
Foto të rralla, kur kryeministret dhe princeshat dalin me bikini (FOTO LAJM)

Të gjithë jemi kurioz për jetën e personazhevefamshëm, përfshirë këtu politikanet, dhe pjesëtarët e familjeve mbretërore.

Më poshtë kemi mbledhur fotot e personazheve më të famshëm të politikës, jashtë kornizave të tyre të jetës së përditshme.
Shtuar më 08/05/2019, ora 23:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori