Fluturon mbi Greqi, astronauti bën foton mahnitëse (FOTO LAJM)


Astronauti italian Luca Parmitano ka bërë një foto mahnitëse të Kretës.

Fotografi e pabesueshme u bë në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor ndërsa, astranauti po fluturonte mbi Greqi.

Një foto që mund të bëhet lehtësisht një poster në një dhomë, edhe pse është ... me kokë poshtë. Por kjo është pikërisht magjia!

"Shkëlqimi i diellit thekson ndërveprimin midis detit dhe tokës", shkruan astronauti në twitter.
Shtuar më 09/12/2019, ora 14:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori