Tahiri reagon ndaj dënimit: Ndiqni LIVE konferencën
Flet dëshmitari për zhdukjen e turisteve: Këtu i pashë dy vajzat, ishin mirë (FOTO LAJM)

Dy turiste të huaja u raportua të jenë zhdukur ditën e djeshme në Alpet Shqiptare.

Edhe pse kërkimet nga policia vijojnë, një kalimtar ka parë kalimthi dy vajzat.
Dëshmitari Naser Korca është shprehur për Fax news se i ka parë dy vajzat dhe ato nuk kishin shfaqur asnjë shenjë paniku në fytyr. Sipas tij ishin shumë të qeta dhe isghin duke shkuar në drejtim të hotelit në të cilin ishin duke qëndruar.

“I pashë dje pasdite dy turistet Dëshmitari: U ndesha me turistet në Majën e Hajlës në Kosovë
Dëshmitari: Tusristet po shkonin në drejtim të hotel panoramës

Dëshmuitari:Hoteli ndodhet në fshatin pepaj

Dëshmitari:Dy turistet ishin në gjendje të mirë.”– flet

Shtuar më 19/08/2019, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori