Flasin pasagjerët që panë tmerrin me sy: Ishte si Titaniku
Para pak ditësh një linjë lundrimi është goditur nga një stuhi masive. E britanikët të cilët ishin pjesë e bordit treguan për terrorin që përjetuan.

Pasi arrit në Norvegji në mënyrë të sigurë, shumë persona shtruan pyetje se si “Viking Sky” kishte lundruar në kushte të tilla.

Në mesin e 1 mijë e 373 pasagjerëve dhe ekuipazhit në bord ishin më shumë se 200 turistë britanikë. Të paktën 20 turistë u lënduan.

Pasagjerët përshkruan kushtet si të krahasueshme me “të qenit në Titanik” dhe kishin frikë se do të mbyteshin kur anija fluturonte rreth Detit Norvegjez
Shtuar më 25/03/2019, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori