Filmoi veten duke therur një ushtar, ja si paraqitet në gjykatë "ushtari i ISIS"
"Shtetasi gjerman që akuzohet për pjesëmarrje në Shtetin Islamik dhe për filmimin e vetes gjatë prerjes së pjesëve të trupit të një ushtariSiri, ka hyrë në gjykatë me një buzëqeshje vetëkënaqësie dhe duke mbajtur syze të diellit", shkruan Daily Mail.

Abdelkarim El B, 30 vjeç, është akuzuar për pjesëmarrje si xhihadist në Siri, si dhe ka filmuar veten duke i prerë veshët dhe hundën e një ushtari armik. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2016, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori