Fidel Kastro në gjendje të rëndë shëndetësore
Fidel Kastro mund të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore. E përditshmja venezueliane, "El Nacional" shkruan për një vdekje cerebrale dhe se ish presidenti kubanes, 86 vjeç mbahet në jetë më frymëmarrje artificiale.Edhe blogeri kubanez, Yoani Sanchez në rrjetin social shkruan: "Telefoni im nuk rresht së rëni. Të gjithë më kërkojnë lajme për shëndetin e Fidel Kastros, por nuk kam asnjë qartësi, vetëm se qarkullojnë zëra". /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2012, ora 10:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori