E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Familjarët e terroristit Amedy Coulibaly: Solidarizohemi me viktimat
Nëna dhe motrat e pengmarrësit Amedy Coulibaly kanë dënuar sulmin në Paris, duke thënë se solidarizohen me viktimat e ngjarjes së rëndë.

"Ne i dënojmë këto akte. Absolutisht ne nuk i kemi këto ide ekstreme", thuhet në deklaratën e familjes.

Coulibaly u vra të premtën pasi kishte marrë peng një supermarket në Paris ku vrau katër persona./albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori