Familja Clinton blen shtepi te re
Albeu.com
Çifti Hillary dhe Bill Clinton kanë blerë një ndërtesë, e cila është një pasuri e madhe, pasi kushton plot 11 milion dollarë. E përbërë nga 5 dhoma gjumi, 6 banjat, 1 bibliotekë, 1 pishinë, stalla, 2 shtëpi, 1 studio artistike etj, ajo ...... përbën në këtë mënyrë një arsenal të vërtetë për të pasur një jetë aktive brenda saj.
Shtuar më 12/07/2010, ora 17:16
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori