Falimenton Japan Airlines, 13 mije punetore ngelen pa pune
Albeu.com
Aviokompania japoneze "Japan Airlines" më 19 janar mund të shpallë falimentim, transmetuan mediat amerikane, duke cituar informacion të gazetave japoneze "Nikei" dhe Asahi".
Shpallja e falimentimit parashikon edhe shkurtim të 13.000 vendeve të punës.
Shtuar më 09/01/2010, ora 22:25
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori