Evolucioni “dramatik” i Ivanka Trump dhe marrëdhënia e saj e veçantë me Trump (FOTO LAJM)

Vitet 1980
Ivanka Marie Trump lindi më 30 tetor 1981 në Manhattan, New York City
Familja e Trump-ëve është vitin e fundit është kthyer në një nga familjet më të famshme të vitit.

Vajza e Presidentit të SHBA-ve, Ivanka Trump ka qenë gjithmonë ke krah të babait të saj, duke e mbështetur në politikat e tij.

Por, Ivanka nuk është thjesht vajza e Presidentit.

Ajo është gjithashtu një bashkëshorte, nënë, autore dhe biznesmene, transmeton Albeu.

Më sipër mund të shikoni transformimin e vajzës më të preferuar të Presidentit të SHBA-ve. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2017, ora 18:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori