Evakuohen njerëzit nga "Syri i Londrës"
Atraksioni i popullarizuar turistik, "Syri i Londrës", është evakuuar sot pasi në bregun e lumit Temza është gjetur municion i mbetur nga koha e Luftës së Dytë Botërore.

"Policia ka marrë një thirrje se në bregun e lumit është vërejtur municion i mbetur nga koha e Luftës së Dytë Botërore. Janë vendosur kordonët dhe është duke u bërë verifikimi i mjetit të gjetur", thuhet në njoftimin e policise.
Shtuar më 25/06/2017, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori