Është vërtet një princ, por fansat sapo kapën një detaj në këmbët e Harryt

Pëlqej
Harry ka shumë fanse femra kjo dihet. Sigurisht kjo jen edhe si pasojë se Princi është një mashkull tërheqës dhe i kuruar.

Mirëpo, gjatë ceremonisë së martesës së princeshës u vu re një detaj në këpucët e princit Harry.

E para, ai i kishte veshur edhe më parë ato këpucë, por detaji tjetër nuk është i zakonshëm për familjen mbretërore.

Këpucët e princit Harry ishin paksa të shkatërruara dhe kishin një vrimë të vogël në pjesën e poshtme të tyrën. Çfarë ka ndodhur me këto këpucë?

Princi ka nevojë t'i çojë këto këpucë tek këpucëtari, ose të blejë një palë të reja.

Gjithsesi, kjo gjë tregon sërish sa njeri i thjesht është princi Harry edhe pse ka një pasuri marramendëse. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2018, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori