Ende pa filluar punën "sëmuret" qeveria greke
Antonis Samaras
Qeveria greke nuk e ka nisur mirë punën e saj. Kryemistri Samaras ka shfaqur probleme me retinën në një sy të cilin do të duhet ta operojë. Ndërsa ministri i Financave, kryengeciatori i Athinës me huadhënënsit ndërkombëtar, Vasilis Rapanos pritet t'i nënshtrohet ekzaminimeve pasi pati një gjendje të fikëti dhe është dërguar menjëherë në spital.


Pritet që kryeministri të shtrohet në spital të shtunën, gjë që do të thotë se nuk do të jetë në gjendje as të ndjekë ndeshjen Greqi-Gjermani në europianin e futbollit dhe as të marrë pjesë në sesionin e parlamentit. /albeu.com/

Shtuar më 22/06/2012, ora 18:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori