Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
Emocionuese, djali e sheh botën me ngjyra për herë të parë (VIDEO)
Një djalë dhjetëvjeçar Xavier McCoury, ka marrë një dhuratë të mrekullueshme në ditëlindjen e tij, e cila i ka emocionuar të gjithë të pranishmit.

Djaloshi nga Karolina e Veriut mori një dhuratë shumë të veçantë të ditëlindjes, një palë syze dielli që i mundësojnë atij të shohë spektrin e plotë të ngjyrave.

Ai fillon të qajë dhe nëna e tij Melissa e përqafon.

Kur u pyet nga familja e tij se çfarë mund të shohë Xavier menjëherë përgjigjet: "Ngjyra!"

Ai pastaj ngrihet dhe shikon gjelbërimin që e rrethonte, pamje këto që nuk i kishte parë një dekade, kohë gjatë së cilës kishte parë vetëm hije të gri, të bardhë dhe të zi.

Videoja ka emocionuar të gjithë rrjetin duke i bërë të derdhin lotë gëzimi. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2017, ora 13:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori