Emision "live", deputeti grek godet dy femra (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Politikanėt grekė po e humbasin toruan. Video e publikuar nė internet tregon se pėrfaqėsuesi i partisė Agimi i Artė nė Greqi ka goditur me shuplakė njė pėrfaqėsuese tė njohur tė Partisė Komuniste, Liana Kanelis, gjatė njė emisioni televiziv nė televizionin ANT1.


Ilia Kasidiaris ka hedhur edhe njė gotė me ujė mbi anėtaren e SYRIZA-s Rena Dourou teksa emisioni transmetohej "live" nė studion televizive tė ANT1. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2012, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.