Emigrantët sulmojnë dy gjermanë që po mbronin një grua (FOTO-VIDEO)

anë publikuar në internet disa pamje tronditëse kur emigrantët arabë kanë sulmuar dy pensionistë gjermanë, pasi ata i dolën në mbrojtje një gruaje, e cila u ngacmua në metro. Ngjarja ka ndodhur në Gjermani, në qytetin e Mynihut, në mes të ditës.

Videoja amatore tregon se si një emingratë e mbanë në duar një burrë duke e sharrë. Kurse viktima e dytë është e kapur në qafë dhe kërcënohet, shkruan "Daily Mail".

Kjo video është publikuar në Facebook nga Tom Roth, derisa udhëtonte nga statcioni Sendlinger Tor për në qendër të Myhit.

"Një grua e re u sulmua në metro. Kur dy burra të vjetër tentuan ta mbronin, ata u sulmuan po ashtu", ka shkruar si përshkrim në video. /albeu.com/


Shtuar më 02/02/2016, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori