Elefanti i heq bikinit modeles (VIDEO)
Një elefant kërkon me ti heqë bikinin modeles. Videoja qesharake është filmuar në një kopsht zoologjik në Karolinën e Jugut.

Videoja u publikua në instagram nga vetë modelja Francia James.

Modelja tha se feçka e elefantit i ngjasonte me dorën e madhe të një burri dhe një thithëse të fuqishme.

Në një moment elefanti ia arrin t’ia heqë bikinin.
Shtuar më 02/08/2019, ora 22:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori