Ekzekutime të tmerrshme nga ISIS (FOTO +18)

ISIS ka kryer të tjera ekzekutime mbi njerëz në ato territore ku organizata terroriste është tashmë në pushtet.

Dy burra janë hedhur nga një ndërtesë e lartë, dy të tjerë u kryëqëzuan përpara një turme dhe një grua u qëllua me gurë deri në vdekje.

Ekzekutimet raportohet se kanë ndodhur në provincën al-Furat të Irakut.


Kujdes! Pamjet janë të rënda/albeu.com/


Shtuar më 16/01/2015, ora 22:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori