Edhe police edhe punonjëse s*ksi, si ju zbulua jeta e dyfishtë agjentes (FOTO LAJM)

Nga policepunonjëse seksi, ky është shndërrimi i Sarah Keller, një ish-agjente në qytetin gjerman Duisburg.

Për shtatë vite ajo bëri një jetë të dysifshtë, ku ditën luftonte krimin me veshjen e policit, ndërsa natën zhvishej për të bërë punën që i pëlqente.

Por pasioni i saj ishte i vështirë për t’u mbajtur sekret dhe në pak kohë, imazhe filluan të qarkullonin në komisariatin ku ajo punonte, e madje kolegët krijuan një grup një grup në Qhats App për t’i ndarë ato. “

Vura re që stili im i jetës po bëhej gjithnjë e më i ndryshëm nga ai i shumicës së kolegëve të mi. Vlerat si të zotërosh shtëpinë tënde ose të kursesh pensionin ishin shumë më pak të rëndësishme për mua sesa pamja, të ndjehesh mirë me trupin tënd dhe të shijosh lirinë ", tha ajo.

Dhe kështu në 2017, pas 11 vitesh në polici, Sarah, hoqi dorë nga profesioni. Sot ajo është e njohur si Calea Toxic, dhe ka një numër mjaft të lartë ndjekësish në Instagram.

Shtuar më 23/09/2020, ora 09:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori